Plecare:

Sosire:
Data:
 

Gara CFR Bucuresti Nord din Bucuresti

Mersul trenurilor contact

Bucuresti , Romania

Plecări
Ora Tren Către
05:06 5009 Tren Regio 5009 din Bucuresti
Sahateni Prahova Ploiesti Pietroasele Scrovistea Buftea Baile Sarata Monteoru Chitila Peris Buzau Ulmeni Brazi Dirza Inotesti Valea Crivina Cricov Bucuresti Tomsani Muru Mizil
05:28 382 Tren InterRegio 382 din Bucuresti
Adjud Bacau Focsani Suceava Ploiesti Roman Pascani Buzau
05:30 9101 Tren Regio 9101 din Bucuresti
Teis Bildana Titu Cazaci Boteni Pietrosita Ciocanesti Pucioasa Banesti Vulcana Trainica Motaieni Fieni Podu Rizii Tepes Voda Scirlenta Doicesti Nucet Dimbovicioara h Sabareni Aninoasa Movila Contesti Tirgoviste Romlux Sateni Ghergani Chitila Vacaresti
05:43 1822 Tren InterRegio 1822 din Bucuresti
Constanta Cernavoda Ciulnita Fetesti Medgidia
05:45 1745 Tren InterRegio 1745 din Bucuresti
Ploiesti Medias Blaj Dumbraveni Sighisoara Sinaia Aiud Cluj Napoca Campia Turzii Comarnic Razboieni Rupea Busteni Augustin Predeal Azuga Valea Larga Brasov Campina Copsa Mica Teius
05:45 72 Tren InterRegio 72 din Bucuresti
Caransebes Videle Bailerculane Curtici Caracal Rosiori Nord Arad Strehaia Balota Orsova Drobeta Turnu Severin Filiasi Lugoj Craiova Timisoara
05:53 7031 Tren Regio 7031 din Bucuresti
Mogosoaia Dridu P.O. Aeroport H Caciulati Bucuresti Armasesti Fierbinti Urziceni Odaile Moldoveni Greci Barbulesti Moara Vlasiei Carpati h Balotesti Pajura
05:55 551 Tren InterCity 551 din Bucuresti
Suceava Ploiesti Roman Pascani Marasesti Buzau Adjud Bacau Focsani
05:55 1981 Tren InterRegio 1981 din Bucuresti
Medgidia Ciulnita Cogealac Baia Babadag Nicolae Balcescu Tulcea Lehliu Fetesti Cernavoda
06:05 9021 Tren Regio 9021 din Bucuresti
Bucuresti Fusea Boteni Titu Contesti Ram. Golesti Sabareni Gaesti Ghergani Calinesti Pitesti Bildana Patroaia Ciocanesti Cojocaru Leordeni Chitila Matasaru Golesti
06:20 1891 Tren InterRegio 1891 din Bucuresti
Pitesti Slatina Costesti Golesti Craiova Titu Piatra Olt Gaesti Bals
06:20 571 Tren InterCity 571 din Bucuresti
Urziceni Galati Faurei Braila P.O. Aeroport H
06:20 0571 Tren Regio 0571 din Bucuresti
P.O. Aeroport H
06:35 3001 Tren Regio 3001 din Bucuresti
Chitila Buftea Scrovistea Poiana Tapului Brazi Timisu De Sus Peris Busteni Bobolia Breaza Timisu De Jos Dirza Nistoresti Dirste Bucuresti Predeal Crivina Azuga Buda Sinaia Brasov Floresti Campina P. Mac. R1 Buciumeni Posada Valea Larga Ploiesti Prahova Comarnic
06:45 1591 Tren InterRegio 1591 din Bucuresti
Rosiori Nord Craiova Balota Drobeta Turnu Severin Videle Caracal Strehaia Filiasi
07:00 1637 Tren InterRegio 1637 din Bucuresti
Busteni Azuga Campina Ploiesti Predeal Brasov Sinaia
07:20 1781 Tren InterRegio 1781 din Bucuresti
Golesti Titu Gaesti Pitesti
07:22 7033 Tren Regio 7033 din Bucuresti
Moldoveni Greci Barbulesti Moara Vlasiei Carpati h Balotesti Pajura Mogosoaia Dridu P.O. Aeroport H Caciulati Bucuresti Armasesti Fierbinti Urziceni Odaile
07:30 1655 Tren InterRegio 1655 din Bucuresti
Focsani Mizil Ploiesti Ramnicu Sarat Buzau Marasesti Bacau Adjud
07:45 1593 Tren InterRegio 1593 din Bucuresti
Galateni Rosiori Nord Gradinari Bucuresti Videle
07:55 1632 Tren InterRegio 1632 din Bucuresti
Fetesti Medgidia Constanta Lehliu Cernavoda Ciulnita
08:10 1582 Tren InterRegio 1582 din Bucuresti
Campina Ploiesti Predeal Brasov Sinaia Busteni Azuga
09:00 1571 Tren InterRegio 1571 din Bucuresti
Ploiesti Galati Buzau Faurei Ianca Sat Braila Barbosi Mizil
09:20 1783 Tren InterRegio 1783 din Bucuresti
Golesti Titu Gaesti Pitesti
09:30 7035 Tren Regio 7035 din Bucuresti
Dridu P.O. Aeroport H Caciulati Bucuresti Armasesti Fierbinti Urziceni Odaile Moldoveni Greci Barbulesti Moara Vlasiei Carpati h Balotesti Pajura Mogosoaia
09:40 5081 Tren Regio 5081 din Bucuresti
Pietroasele Brazi Mizil Ulmeni Ploiesti Peris Buftea Crivina Buzau Sahateni
09:45 1521 Tren InterRegio 1521 din Bucuresti
Babeni Dragasani Pausa h Ramnicu Valcea Piatra Olt Videle Rosiori Nord Caracal Govora Calimanesti
10:00 1621 Tren InterRegio 1621 din Bucuresti
Sibiu Codlea Ilia Buftea Saliste Sinaia Brasov Buzias Simeria Ucea Comarnic Lugoj Orastie Vintu de Jos Busteni Timisoara Deva Faget Azuga Talmaciu Predeal Margina Campina Avrig Fagaras Sibot Ploiesti
10:15 1681 Tren InterRegio 1681 din Bucuresti
Medgidia Constanta Cernavoda Ciulnita Fetesti
10:30 9435 Tren Regio 9435 din Bucuresti
Contesti Chitila Romlux Sateni Ghergani Bucuresti Vacaresti Teis Bildana Titu Cazaci Boteni Ciocanesti Pucioasa Banesti Vulcana Trainica Motaieni Fieni Podu Rizii Sabareni Scirlenta Doicesti Nucet Dimbovicioara h Tirgoviste Aninoasa Movila
10:45 1691 Tren InterRegio 1691 din Bucuresti
Videle Bailerculane Caracal Rosiori Nord Strehaia Balota Orsova Drobeta Turnu Severin Filiasi Lugoj Craiova Timisoara Draganesti Olt Caransebes
11:00 1753 Tren InterRegio 1753 din Bucuresti
Ramnicu Sarat Focsani Buzau Suceava Bacau Mizil Veresti Ploiesti Dolhasca Roman Marasesti Pascani Adjud
11:10 1645 Tren InterRegio 1645 din Bucuresti
Ploiesti Gheorghieni Siculeni Reghin Breaza Sfintu Gheorghe Baile Tusnad Sinaia Toplita Timisu De Sus Busteni Miercurea Ciuc Predeal Azuga Targu Mures Brasov Izvoru Muresului Campina Deda Izvoru Oltului
11:20 1893 Tren InterRegio 1893 din Bucuresti
Golesti Craiova Titu Piatra Olt Gaesti Bals Pitesti Slatina Costesti
11:30 7037 Tren Regio 7037 din Bucuresti
Caciulati Bucuresti Armasesti Fierbinti Urziceni Odaile Moldoveni Greci Barbulesti Moara Vlasiei Carpati h Balotesti Pajura Mogosoaia Dridu P.O. Aeroport H
12:00 1661 Tren InterRegio 1661 din Bucuresti
Tecuci Barlad Ramnicu Sarat Focsani Buzau Vaslui Mizil Crasna Ploiesti Nicolina Iasi Birnova
12:15 1573 Tren InterRegio 1573 din Bucuresti
Galati Buzau Faurei Ianca Sat Braila Barbosi Mizil Ploiesti
12:30 461 Tren InterRegio 461 din Bucuresti
Videle Giurgiu
12:30 9437 Tren Regio 9437 din Bucuresti
Bildana Cazaci Bucuresti Ciocanesti Banesti Titu Movila Podu Rizii Nucet Boteni Dimbovicioara h Sabareni Contesti Tirgoviste Ghergani Vacaresti Chitila
12:45 1693 Tren InterRegio 1693 din Bucuresti
Lugoj Craiova Timisoara Caransebes Videle Bailerculane Caracal Rosiori Nord Strehaia Balota Orsova Drobeta Turnu Severin Filiasi
13:00 5005 Tren Regio 5005 din Bucuresti
Brazi Dirza Inotesti Valea Crivina Cricov Bucuresti Tomsani Muru Mizil Sahateni Prahova Ploiesti Pietroasele Scrovistea Buftea Baile Sarata Monteoru Chitila Peris Buzau Ulmeni
13:10 531 Tren InterCity 531 din Bucuresti
Cluj Napoca Campia Turzii Razboieni Predeal Medias Brasov Sinaia Oradea Ploiesti Teius Sighisoara Blaj Huedin
13:10 Night 346 Tren InterCity Night 346 din Bucuresti
Brasov Sinaia Curtici Ploiesti Arad Sighisoara Teius Simeria Blaj Deva Alba Iulia Predeal Medias
13:20 1895 Tren InterRegio 1895 din Bucuresti
Costesti Golesti Craiova Titu Piatra Olt Gaesti Bals Pitesti Slatina
13:30 7039 Tren Regio 7039 din Bucuresti
Greci Barbulesti Moara Vlasiei Carpati h Balotesti Pajura Mogosoaia Dridu P.O. Aeroport H Caciulati Bucuresti Armasesti Fierbinti Urziceni Odaile Moldoveni
13:40 1575 Tren InterRegio 1575 din Bucuresti
Faurei Ianca Sat Braila Barbosi Mizil Ploiesti Galati Buzau
13:40 1671 Tren InterRegio 1671 din Bucuresti
Faurei Braila Ianca Sat P.O. Aeroport H Barbosi Urziceni Galati
13:40 01671 Tren Regio 01671 din Bucuresti
P.O. Aeroport H
13:45 1523 Tren InterRegio 1523 din Bucuresti
Caracal Govora Draganesti Olt Babeni Piatra Olt Dragasani Rosiori Nord Ramnicu Valcea Videle
14:00 1651 Tren InterRegio 1651 din Bucuresti
Mizil Veresti Ploiesti Dolhasca Roman Marasesti Pascani Adjud Ramnicu Sarat Focsani Buzau Suceava Bacau
14:00 1683 Tren InterRegio 1683 din Bucuresti
Cernavoda Ciulnita Fetesti Medgidia Constanta
14:10 3003 Tren Regio 3003 din Bucuresti
Brazi Timisu De Jos Peris Nistoresti Bobolia Breaza Predeal Dirza Azuga Dirste Sinaia Brasov Crivina Campina Tunelul Mare h Posada Floresti Ploiesti Buda Comarnic Valea Larga Buftea Prahova Poiana Tapului Chitila Timisu De Sus Scrovistea Busteni
14:20 1785 Tren InterRegio 1785 din Bucuresti
Gaesti Pitesti Golesti Titu
14:30 9103 Tren Regio 9103 din Bucuresti
Nucet Contesti Tirgoviste Romlux Sateni Ghergani Chitila Vacaresti Teis Bildana Bucuresti Cazaci Boteni Pietrosita Ciocanesti Titu Banesti Vulcana Trainica Motaieni Pucioasa Podu Rizii Tepes Voda Scirlenta Doicesti Fieni Dimbovicioara h Sabareni Aninoasa Movila
14:45 1825 Tren InterRegio 1825 din Bucuresti
Videle Caracal Rovinari Targu Jiu Draganesti Olt Filiasi Rosiori Nord Craiova Turceni
14:55 7041 Tren Regio 7041 din Bucuresti
Mogosoaia Dridu P.O. Aeroport H Caciulati Bucuresti Armasesti Fierbinti Urziceni Odaile Moldoveni Greci Barbulesti Moara Vlasiei Carpati h Balotesti Pajura
15:00 1657 Tren InterRegio 1657 din Bucuresti
Piatra Neamt Marasesti Ramnicu Sarat Adjud Buzau Focsani Buhusi Mizil Bacau Ploiesti Bicaz Roznov
15:10 9109 Tren Regio 9109 din Bucuresti
Sabareni Contesti Tirgoviste Ghergani Vacaresti Chitila Bildana Cazaci Bucuresti Ciocanesti Banesti Titu Movila Podu Rizii Nucet Boteni Dimbovicioara h
15:20 1897 Tren InterRegio 1897 din Bucuresti
Costesti Golesti Craiova Stolnici Titu Piatra Olt Gaesti Bals Pitesti Slatina
15:30 1983 Tren InterRegio 1983 din Bucuresti
Tulcea Lehliu Fetesti Cernavoda Medgidia Ciulnita Cogealac Baia Babadag Nicolae Balcescu
15:30 1527 Tren InterRegio 1527 din Bucuresti
Sibiu Fagaras Sinaia Codlea Busteni Brasov Azuga Ucea Campina Talmaciu Ploiesti Avrig Predeal
15:30 9347 Tren Regio 9347 din Bucuresti
Chiriacu Cetatea Stanesti Rasuceni Vadu Lat Toporu Bucuresti Zorile Tirnavele Videle Chiajna Radulesti Vlasca Gradinari Domnestii de Sus Giurgiu Anghelesti Zavestreni Balanoaia
15:45 593 Tren InterCity 593 din Bucuresti
Bailerculane Orsova Rosiori Nord Craiova Balota Caransebes Drobeta Turnu Severin Lugoj Timisoara Caracal
15:53 0573 Tren Regio 0573 din Bucuresti
P.O. Aeroport H
15:53 573 Tren InterCity 573 din Bucuresti
Faurei Braila P.O. Aeroport H Urziceni Galati
16:00 1663 Tren InterRegio 1663 din Bucuresti
Mizil Nicolina Ploiesti Birnova Iasi Barlad Tecuci Buhaiesti Ramnicu Sarat Focsani Buzau Vaslui Crasna
16:20 1787 Tren InterRegio 1787 din Bucuresti
Golesti Titu Gaesti Pitesti
16:30 581 Tren InterCity 581 din Bucuresti
Fetesti Constanta Ciulnita
16:30 3005 Tren Regio 3005 din Bucuresti
Nistoresti Bucuresti Predeal Crivina Azuga Dirste Sinaia Brasov Floresti Campina Buda Posada Valea Larga Ploiesti Prahova Comarnic Chitila Buftea Scrovistea Poiana Tapului Brazi Timisu De Sus Peris Busteni Breaza Timisu De Jos Dirza
16:40 8123 Tren Regio 8123 din Bucuresti
Armasesti Urziceni Fierbinti Balotesti Ciochina Brosteni Moldoveni Sarateni Saratuica Odaile Barbulesti Dridu Km. 74 + 600 Malu Carpati h Fundata Alexeni Greci Slobozia Veche Pajura Bucuresti Mogosoaia Munteni Perieti P.O. Aeroport H Cazanesti Caciulati Moara Vlasiei Andrasesti
16:45 1623 Tren InterRegio 1623 din Bucuresti
Sibiu Buftea Sinaia Ucea Predeal Comarnic Sercaia Fagaras Busteni Crivina Codlea Azuga Talmaciu Brasov Campina Avrig Ploiesti
16:45 1823 Tren InterRegio 1823 din Bucuresti
Carbunesti Targu Jiu Valea Videle Subcetate Caracal Draganesti Olt Filiasi Simeria Rosiori Nord Craiova Calan Petrosani Deva
17:00 553 Tren InterCity 553 din Bucuresti
Ploiesti Roman Pascani Marasesti Buzau Adjud Bacau Focsani Suceava
17:06 5013 Tren Regio 5013 din Bucuresti
Scrovistea Buzau Baile Sarata Monteoru Chitila Peris Ulmeni Brazi Dirza Inotesti Valea Crivina Cricov Mizil Tomsani Muru Ploiesti Sahateni Prahova Buftea P. Mac. R1 Buciumeni Pietroasele
17:20 1899 Tren InterRegio 1899 din Bucuresti
Titu Piatra Olt Gaesti Bals Pitesti Slatina Costesti Golesti Craiova
17:40 Night 472 Tren InterCity Night 472 din Bucuresti
Busteni Curtici Ploiesti Arad Sighisoara Alba Iulia Simeria Deva Medias Predeal Sinaia Brasov
17:45 1595 Tren InterRegio 1595 din Bucuresti
Rosiori Nord Videle Caracal Craiova Draganesti Olt
17:46 1555 Tren InterRegio 1555 din Bucuresti
Ploiesti Buftea Crivina
18:00 1643 Tren InterRegio 1643 din Bucuresti
Comarnic Toplita Brasov Salva Busteni Miercurea Ciuc Beclean Saratel Azuga Deda Izvoru Muresului Campina Gheorghieni Izvoru Oltului Ploiesti Breaza Siculeni Baile Tusnad Sinaia Sfintu Gheorghe Predeal
18:10 1577 Tren InterRegio 1577 din Bucuresti
Buzau Faurei Braila Ianca Sat Barbosi Ploiesti Galati
18:20 1789 Tren InterRegio 1789 din Bucuresti
Golesti Titu Gaesti Pitesti
18:30 1741 Tren InterRegio 1741 din Bucuresti
Sighisoara Carei Oradea Aghires Huedin Sinaia Teius Sacuieni Campia Turzii Bratca Busteni Blaj Valea Rupea Dumbraveni Azuga Aiud Ciucea Predeal Cluj Napoca Campina Copsa Mica Brasov Piatra Craiului Ploiesti Medias Alesd Razboieni
18:32 7043 Tren Regio 7043 din Bucuresti
Greci Barbulesti Moara Vlasiei Carpati h Balotesti Pajura Mogosoaia Dridu P.O. Aeroport H Caciulati Bucuresti Armasesti Fierbinti Urziceni Odaile Moldoveni
18:46 1525 Tren InterRegio 1525 din Bucuresti
Dragasani Ramnicu Valcea Draganesti Olt Videle Piatra Olt Caracal Rosiori Nord Govora Babeni
18:50 1557 Tren InterRegio 1557 din Bucuresti
Crivina Ploiesti Buftea
18:56 9107 Tren Regio 9107 din Bucuresti
Movila Podu Rizii Nucet Boteni Dimbovicioara h Sabareni Contesti Tirgoviste Ghergani Vacaresti Chitila Bildana Cazaci Bucuresti Ciocanesti Banesti Titu
19:10 3009 Tren Regio 3009 din Bucuresti
Campina Breaza Ploiesti Sinaia Buftea Comarnic Dirste Timisu De Sus Poiana Tapului Floresti Predeal Busteni Valea Larga Brasov Azuga Chitila
19:20 1791 Tren InterRegio 1791 din Bucuresti
Titu Gaesti Pitesti Golesti
19:45 1597 Tren InterRegio 1597 din Bucuresti
Draganesti Olt Rosiori Nord Videle Caracal Craiova
19:48 1583 Tren InterRegio 1583 din Bucuresti
Cernavoda Ciulnita Fetesti Medgidia Constanta
19:50 7045 Tren Regio 7045 din Bucuresti
Mogosoaia Dridu P.O. Aeroport H Caciulati Bucuresti Armasesti Fierbinti Urziceni Odaile Moldoveni Greci Barbulesti Moara Vlasiei Carpati h Balotesti Pajura
20:00 1551 Tren InterRegio 1551 din Bucuresti
Buzau Marasesti Focsani Mizil Ploiesti Buftea Ramnicu Sarat
20:00 1631 Tren InterRegio 1631 din Bucuresti
Campia Turzii Busteni Aiud Cluj Napoca Predeal Azuga Razboieni Brasov Campina Copsa Mica Alesd Ploiesti Medias Oradea Sighisoara Sinaia Teius Huedin Comarnic Blaj
20:20 1793 Tren InterRegio 1793 din Bucuresti
Golesti Titu Gaesti Pitesti
20:55 1553 Tren InterRegio 1553 din Bucuresti
Mizil Ploiesti Buftea Buzau
21:20 1641 Tren InterRegio 1641 din Bucuresti
Beclean Toplita Seini Saratel Jibou Gilgau Baia Mare Ulmeni Salaj Sinaia Miercurea Ciuc Baile Tusnad Izvoru Muresului Busteni Deda Dej Izvoru Oltului Azuga Gheorghieni Predeal Siculeni Campina Ileanda Brasov Sfintu Gheorghe Ploiesti Benesat
21:30 1653 Tren InterRegio 1653 din Bucuresti
Bacau Cimpulung Est Mizil Vama Frasin Ploiesti Marasesti Guramorului Roman Adjud Pojorita Pascani Focsani Iacobeni Ramnicu Sarat Mestecanis Vatra Dornei Veresti Buzau Cimpulung Moldovenesc Suceava Dolhasca
21:46 1695 Tren InterRegio 1695 din Bucuresti
Orsova Balota Filiasi Drobeta Turnu Severin Craiova Lugoj Caransebes Timisoara Videle Bailerculane Strehaia Rosiori Nord
22:00 1647 Tren InterRegio 1647 din Bucuresti
Baile Tusnad Sinaia Siculeni Predeal Comarnic Sfintu Gheorghe Brasov Busteni Toplita Azuga Miercurea Ciuc Saratel Campina Deda Izvoru Muresului Ploiesti Gheorghieni Izvoru Oltului
22:40 383 Tren InterRegio 383 din Bucuresti
Giurgiu
23:00 1667 Tren InterRegio 1667 din Bucuresti
Crasna Mizil Nicolina Ploiesti Birnova Iasi Barlad Tecuci Marasesti Ramnicu Sarat Focsani Buzau Vaslui
23:19 1821 Tren InterRegio 1821 din Bucuresti
Targu Jiu Valea Subcetate Filiasi Videle Draganesti Olt Craiova Caracal Rosiori Nord Radna Simeria Petrosani Arad Calan Carbunesti Deva Ilia Savirsin
23:30 1755 Tren InterRegio 1755 din Bucuresti
Ploiesti Dolhasca Roman Marasesti Pascani Adjud Ramnicu Sarat Focsani Buzau Suceava Bacau Mizil Veresti
Sosiri
Ora Tren De la
05:28 382 Tren InterRegio 382 din Bucuresti
Giurgiu
05:43 1822 Tren InterRegio 1822 din Bucuresti
Videle Draganesti Olt Craiova Caracal Rosiori Nord Radna Simeria Petrosani Arad Calan Carbunesti Deva Ilia Savirsin Targu Jiu Valea Subcetate Filiasi
05:57 1754 Tren InterRegio 1754 din Bucuresti
Roman Marasesti Pascani Adjud Ramnicu Sarat Focsani Buzau Suceava Bacau Mizil Veresti Ploiesti Dolhasca
06:13 1642 Tren InterRegio 1642 din Bucuresti
Gilgau Dej Ulmeni Salaj Sinaia Miercurea Ciuc Predeal Izvoru Muresului Campina Deda Brasov Izvoru Oltului Ploiesti Gheorghieni Beclean Siculeni Seini Ileanda Sfintu Gheorghe Baia Mare Benesat Toplita Baile Tusnad Saratel Jibou
06:16 7032 Tren Regio 7032 din Bucuresti
Bucuresti Carpati h Pajura
06:30 1668 Tren InterRegio 1668 din Bucuresti
Crasna Iasi Nicolina Tecuci Barlad Ramnicu Sarat Focsani Buzau Vaslui Mizil Ploiesti
06:54 1780 Tren InterRegio 1780 din Bucuresti
Golesti Titu Gaesti Pitesti
07:15 1696 Tren InterRegio 1696 din Bucuresti
Filiasi Drobeta Turnu Severin Craiova Lugoj Caransebes Timisoara Videle Bailerculane Strehaia Rosiori Nord Orsova Balota
07:17 1554 Tren InterRegio 1554 din Bucuresti
Ploiesti Buftea Crivina
07:30 1648 Tren InterRegio 1648 din Bucuresti
Comarnic Sfintu Gheorghe Predeal Busteni Toplita Brasov Azuga Miercurea Ciuc Saratel Campina Deda Izvoru Muresului Ploiesti Gheorghieni Izvoru Oltului Buftea Sinaia Siculeni Baile Tusnad
07:40 1654 Tren InterRegio 1654 din Bucuresti
Vama Guramorului Ploiesti Marasesti Crivina Roman Adjud Pojorita Pascani Mestecanis Focsani Iacobeni Ramnicu Sarat Cimpulung Moldovenesc Vatra Dornei Veresti Buzau Cimpulung Est Suceava Dolhasca Bacau Frasin Mizil
07:49 3002 Tren Regio 3002 din Bucuresti
Bucuresti
07:55 1632 Tren InterRegio 1632 din Bucuresti
Alesd Ploiesti Medias Oradea Sighisoara Sinaia Teius Huedin Comarnic Blaj Campia Turzii Busteni Aiud Cluj Napoca Predeal Azuga Razboieni Brasov Campina Copsa Mica
08:00 1782 Tren InterRegio 1782 din Bucuresti
Titu Gaesti Pitesti Golesti
08:00 1594 Tren InterRegio 1594 din Bucuresti
Rosiori Nord Videle Caracal Craiova Draganesti Olt
08:10 1582 Tren InterRegio 1582 din Bucuresti
Ciulnita Fetesti Medgidia Constanta Lehliu Cernavoda
08:18 1552 Tren InterRegio 1552 din Bucuresti
Ploiesti Buzau Crivina Mizil
08:26 1644 Tren InterRegio 1644 din Bucuresti
Gheorghieni Izvoru Oltului Ploiesti Breaza Siculeni Baile Tusnad Sinaia Sfintu Gheorghe Predeal Comarnic Toplita Brasov Salva Busteni Miercurea Ciuc Beclean Saratel Azuga Deda Izvoru Muresului Campina
08:30 0572 Tren Regio 0572 din Bucuresti
P.O. Aeroport H
08:30 572 Tren InterCity 572 din Bucuresti
P.O. Aeroport H Urziceni Galati Faurei Braila
08:47 1742 Tren InterRegio 1742 din Bucuresti
Oradea Razboieni Huedin Carei Teius Aghires Campia Turzii Sinaia Blaj Sacuieni Rupea Bratca Busteni Aiud Valea Predeal Dumbraveni Campina Ciucea Brasov Cluj Napoca Ploiesti Copsa Mica Alesd Piatra Craiului Sighisoara Medias
08:54 1890 Tren InterRegio 1890 din Bucuresti
Slatina Costesti Golesti Craiova Titu Piatra Olt Gaesti Bals Pitesti
09:00 1550 Tren InterRegio 1550 din Bucuresti
Mizil Ploiesti Buftea Ramnicu Sarat Buzau Marasesti Focsani
09:06 9024 Tren Regio 9024 din Bucuresti
Bucuresti
09:20 1658 Tren InterRegio 1658 din Bucuresti
Marasesti Ramnicu Sarat Adjud Buzau Focsani Buhusi Mizil Bacau Ploiesti Podoleni Bicaz Roznov Piatra Neamt
09:27 8122 Tren Regio 8122 din Bucuresti
Carpati h Pajura Bucuresti
09:35 1520 Tren InterRegio 1520 din Bucuresti
Babeni Dragasani Ramnicu Valcea Draganesti Olt Videle Piatra Olt Caracal Rosiori Nord Govora
09:51 582 Tren InterCity 582 din Bucuresti
Ciulnita Fetesti Constanta
09:57 3004 Tren Regio 3004 din Bucuresti
Bucuresti
10:04 1624 Tren InterRegio 1624 din Bucuresti
Crivina Predeal Busteni Valea Larga Fagaras Azuga Talmaciu Codlea Campina Avrig Brasov Ploiesti Sibiu Buftea Sinaia Ucea Timisu De Sus Comarnic
10:12 7034 Tren Regio 7034 din Bucuresti
Carpati h Pajura Bucuresti
10:12 9112 Tren Regio 9112 din Bucuresti
Bucuresti
10:15 1826 Tren InterRegio 1826 din Bucuresti
Targu Jiu Draganesti Olt Filiasi Rosiori Nord Craiova Turceni Videle Caracal Rovinari
11:00 1892 Tren InterRegio 1892 din Bucuresti
Costesti Golesti Craiova Titu Piatra Olt Gaesti Bals Pitesti Slatina
11:22 1578 Tren InterRegio 1578 din Bucuresti
Ploiesti
11:35 552 Tren InterCity 552 din Bucuresti
Pascani Marasesti Buzau Adjud Bacau Focsani Suceava Ploiesti Roman
11:50 1980 Tren InterRegio 1980 din Bucuresti
Lehliu Tulcea Cernavoda Fetesti Ciulnita Medgidia Cogealac Baia Ceamurlia Nicolae Balcescu Babadag
12:00 1528 Tren InterRegio 1528 din Bucuresti
Comarnic Sercaia Codlea Busteni Vladeni Azuga Talmaciu Campina Avrig Ploiesti Brasov Sibiu Predeal Sinaia Ucea Fagaras
12:10 Night 473 Tren InterCity Night 473 din Bucuresti
Medias Predeal Sinaia Brasov Busteni Curtici Ploiesti Arad Sighisoara Alba Iulia Simeria Deva
12:54 1784 Tren InterRegio 1784 din Bucuresti
Golesti Titu Gaesti Pitesti
13:04 7036 Tren Regio 7036 din Bucuresti
Bucuresti Armasesti Fierbinti Urziceni Odaile Moldoveni Greci Barbulesti Moara Vlasiei Carpati h Balotesti Pajura Mogosoaia Dridu P.O. Aeroport H Caciulati
13:10 1662 Tren InterRegio 1662 din Bucuresti
Vaslui Crasna Mizil Nicolina Ploiesti Birnova Iasi Barlad Tecuci Buhaiesti Ramnicu Sarat Focsani Buzau
13:18 1670 Tren InterRegio 1670 din Bucuresti
Barbosi Urziceni Galati Faurei Braila Ianca Sat P.O. Aeroport H
13:55 1570 Tren InterRegio 1570 din Bucuresti
Barbosi Mizil Ploiesti Galati Buzau Faurei Ianca Sat Braila
14:10 592 Tren InterCity 592 din Bucuresti
Lugoj Timisoara Caracal Orsova Bailerculane Craiova Rosiori Nord Caransebes Drobeta Turnu Severin
15:00 1786 Tren InterRegio 1786 din Bucuresti
Gaesti Pitesti Golesti Titu
15:20 7038 Tren Regio 7038 din Bucuresti
Carpati h Pajura Bucuresti
15:23 1824 Tren InterRegio 1824 din Bucuresti
Draganesti Olt Simeria Rosiori Nord Calan Petrosani Deva Carbunesti Targu Jiu Valea Filiasi Videle Subcetate Craiova Caracal
15:47 1652 Tren InterRegio 1652 din Bucuresti
Roman Marasesti Pascani Adjud Ramnicu Sarat Focsani Buzau Suceava Bacau Mizil Veresti Ploiesti Dolhasca
15:54 1788 Tren InterRegio 1788 din Bucuresti
Golesti Titu Gaesti Pitesti
16:10 1682 Tren InterRegio 1682 din Bucuresti
Cernavoda Ciulnita Fetesti Medgidia Constanta
16:10 Night 347 Tren InterCity Night 347 din Bucuresti
Predeal Medias Brasov Sinaia Curtici Ploiesti Arad Sighisoara Blaj Simeria Alba Iulia Deva
16:16 7040 Tren Regio 7040 din Bucuresti
Carpati h Pajura Bucuresti
16:26 5080 Tren Regio 5080 din Bucuresti
Mizil Ulmeni Ploiesti Peris Buftea Crivina Buzau Sahateni Pietroasele Brazi
16:54 1894 Tren InterRegio 1894 din Bucuresti
Slatina Costesti Golesti Gaesti Craiova Pitesti Titu Piatra Olt Bals
17:11 1636 Tren InterRegio 1636 din Bucuresti
Busteni Azuga Campina Ploiesti Breaza Buftea Sinaia Predeal Comarnic Brasov
17:13 1596 Tren InterRegio 1596 din Bucuresti
Rosiori Nord Videle Caracal Craiova Draganesti Olt
17:24 7042 Tren Regio 7042 din Bucuresti
Bucuresti Carpati h Pajura
17:54 1790 Tren InterRegio 1790 din Bucuresti
Gaesti Pitesti Golesti Titu
18:02 9108 Tren Regio 9108 din Bucuresti
Bucuresti
18:20 1684 Tren InterRegio 1684 din Bucuresti
Ciulnita Fetesti Medgidia Constanta Cernavoda
18:25 3006 Tren Regio 3006 din Bucuresti
Bucuresti
18:30 460 Tren InterRegio 460 din Bucuresti
Videle Giurgiu
18:30 7044 Tren Regio 7044 din Bucuresti
Carpati h Pajura Bucuresti
18:37 1572 Tren InterRegio 1572 din Bucuresti
Ploiesti Galati Buzau Faurei Ianca Sat Braila Barbosi Mizil
18:44 1522 Tren InterRegio 1522 din Bucuresti
Babeni Dragasani Pausa h Ramnicu Valcea Piatra Olt Videle Rosiori Nord Caracal Govora Calimanesti
19:00 1792 Tren InterRegio 1792 din Bucuresti
Golesti Titu Gaesti Pitesti
19:10 1590 Tren InterRegio 1590 din Bucuresti
Filiasi Rosiori Nord Craiova Balota Drobeta Turnu Severin Videle Caracal Strehaia
19:20 1746 Tren InterRegio 1746 din Bucuresti
Campina Copsa Mica Teius Ploiesti Medias Blaj Sighisoara Sinaia Aiud Dumbraveni Campia Turzii Comarnic Cluj Napoca Rupea Busteni Razboieni Predeal Azuga Augustin Brasov
19:40 1752 Tren InterRegio 1752 din Bucuresti
Adjud Ramnicu Sarat Focsani Buzau Suceava Crivina Bacau Mizil Veresti Ploiesti Dolhasca Roman Marasesti Pascani
19:48 1583 Tren InterRegio 1583 din Bucuresti
Campina Ploiesti Predeal Brasov Sinaia Busteni Azuga
19:54 1896 Tren InterRegio 1896 din Bucuresti
Costesti Golesti Craiova Titu Piatra Olt Gaesti Bals Pitesti Slatina
20:00 1631 Tren InterRegio 1631 din Bucuresti
Ciulnita Fetesti Medgidia Constanta Cernavoda
20:20 1556 Tren InterRegio 1556 din Bucuresti
Crivina Ploiesti Buftea
20:31 2022 Tren Regio 2022 din Bucuresti
Rosiori Nord Draganesti Olt Filiasi Musculesti Gradinari Stoenesti Craiova Bibesti Carbunesti Radomiru Turburea Radomiresti Tartal Galateni Videle Pasajul Cosoveni Olteni Caracal Bordei Virtoapele Targu Jiu
20:32 1982 Tren InterRegio 1982 din Bucuresti
Ciulnita Cogealac Baia Babadag Nicolae Balcescu Tulcea Lehliu Fetesti Cernavoda Medgidia
20:48 3008 Tren Regio 3008 din Bucuresti
Bucuresti
20:54 1898 Tren InterRegio 1898 din Bucuresti
Craiova Stolnici Titu Piatra Olt Gaesti Bals Pitesti Slatina Costesti Golesti
21:07 9114 Tren Regio 9114 din Bucuresti
Bucuresti
21:14 1622 Tren InterRegio 1622 din Bucuresti
Lugoj Orastie Vintu de Jos Busteni Timisoara Deva Faget Azuga Talmaciu Predeal Margina Campina Avrig Fagaras Sibot Ploiesti Sibiu Codlea Ilia Buftea Saliste Sinaia Brasov Buzias Simeria Ucea Comarnic
21:25 0574 Tren Regio 0574 din Bucuresti
P.O. Aeroport H
21:25 574 Tren InterCity 574 din Bucuresti
Faurei Braila P.O. Aeroport H Urziceni Galati
21:30 1664 Tren InterRegio 1664 din Bucuresti
Ramnicu Sarat Focsani Buzau Vaslui Mizil Crasna Ploiesti Nicolina Iasi Barlad Tecuci Marasesti
21:40 1646 Tren InterRegio 1646 din Bucuresti
Campina Targu Mures Izvoru Muresului Ploiesti Deda Izvoru Oltului Reghin Gheorghieni Siculeni Baile Tusnad Sinaia Sfintu Gheorghe Predeal Busteni Toplita Brasov Azuga Miercurea Ciuc
22:10 7046 Tren Regio 7046 din Bucuresti
Bucuresti Carpati h Pajura
22:27 73 Tren InterRegio 73 din Bucuresti
Arad Strehaia Rosiori Nord Orsova Drobeta Turnu Severin Filiasi Lugoj Craiova Timisoara Caransebes Videle Curtici Caracal Bailerculane
22:40 383 Tren InterRegio 383 din Bucuresti
Adjud Bacau Focsani Suceava Ploiesti Roman Pascani Buzau
22:50 1574 Tren InterRegio 1574 din Bucuresti
Buzau Faurei Ianca Sat Braila Barbosi Mizil Ploiesti Galati
23:05 532 Tren InterCity 532 din Bucuresti
Predeal Medias Brasov Sinaia Oradea Ploiesti Teius Sighisoara Blaj Huedin Cluj Napoca Campia Turzii Razboieni
23:13 554 Tren InterCity 554 din Bucuresti
Suceava Ploiesti Roman Pascani Marasesti Buzau Adjud Bacau Focsani
23:19 1821 Tren InterRegio 1821 din Bucuresti
Cernavoda Ciulnita Fetesti Medgidia Constanta

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!